Celetná ulice zlatá masáž

Zdá se Vám, že jste znalcem thajských masáží a žádná z nich Vás už nemůže překvapit? My si troufneme říci, že tahle novinka Vás dostane do kolen! Pobočka Celetná ulice Thajský ráj přichází s exkluzivní nabídkou jedinečné thajské masáže - zlaté masáže. Dopřejte si i Vy thajskou zlatou masáž na vlastní kůži!

Originální zlatá masáž

Vyzkoušejte v naší pobočce Thajského ráje v Celetné ulici naprostý skvost mezi thajskými masážemi. Ulevte svému tělu prostřednictvím perly mezi thajskými masážemi, na zlaté máži. Zlatá masáž je vhodnou formou thajské masáže také pro začátečníky. Pokud tedy váháte, jakou thajskou masáž Praha zvolit při Vaší první návštěvě Thajského ráje v Celetné ulici, zlatá masáž je tou pravou volbou.

Udělejte si čas ve Vašem pracovním diáři či mezi návštěvou dalších pražských památek a přijďte do Celetné ulice vyzkoušet novinku, kterou je zlatá thajská masáž!

Zlatá masáž pro krásu i mládí

Thajská zlatá masáž se provádí formou relaxační olejové masáže, jako bonus jsou použity malé kousky zlata - jemná zlatá zrnka. Díky tomu se z této masáže stane luxusní záležitost, kterou si budete chtít v Celetné ulici, pobočce Thajského ráje, zopakovat. Zlatá masáž je dárkem pro Vaše tělo, které si zaslouží být hýčkáno. Zajděte si ke zkušeným masérkám do Celetné ulice, kde Vaší volbou může být právě zlatá masáž.

Účinky zlaté masáže

Thajská zlatá masáž blahodárně působí na lidský organismus. A co od ní můžete očekávat?

  • relaxaci pro Vaše tělo i mysl
  • detoxikaci Vašeho těla díky rozproudění krevního oběhu
  • projasnění Vaší pokožky, dodání vláčnosti a její omlazení
  • zklidnění těla i ducha a dodání energie

Vyzkoušejte zlatou masáž i Vy!

Po zlaté masáži z Vašeho těla díky rozproudění krevního oběhu odejdou nežádoucí toxické látky, čímž se Vám znatelně uleví. Nejen, že při masáži uděláte mnoho dobrého pro své zdraví, ale načerpáte také energii a dáte odpočinout Vaší zahlcené mysli. Thajské masérky v Celetné ulici dodají Vašemu tělu pocit celkového uvolnění a relaxace v příjemném prostředí. Zajděte omládnout a načerpat ztracenou energii do Thajského ráje pobočka Celetná ulice. Zlatá masáž i další thajské masáže Praha jsou tím, co Vaše tělo potřebuje.

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz