Pokyny pro thajské masáže

Thajská masáž slouží i jako urychlení regenerace po sportovním výkonu. Thajská masáž je vhodná při stavech dlouhodobé únavy a stresu. Napomáhá při polest zad a svalů. Celkově působí regeneračně na celý organismus.

Doporučení pro thajskou masáž

Minimálně dvě hodiny před thajskou masáží není vhodné jíst těžká jídla. Během thajské masáže se působí také na lymfatický systém a tělo se poté začíná detoxikovat. Proto je důležité po masáži pít čistou neperlivou vodu, podpoříte tak vyplavení odpadních látek z těla. Díky působení na energetické dráhy, účinky thajské masáže doznívají ještě několik hodin, proto je dobré se poté 2 hodiny nesprchovat a jíst pouze lehká jídla.

Poprvé na thajské masáži

Pokud se chystáte na první návštěvu thajské masáže, doporučujeme, abyste si vyhradili dostatek času a neměli plno náročných akcí. Před thajskou masáží je dobré se osprchovat, případně odlíčit. Dostavte se 10 minut předem. Jak již bylo řečeno, jedná se o tlakovou thajskou masáž, která stimuluje lymfatický systém. Proto může být průběh této thajské masáže pro někoho mírně bolestivý.

Oblečení při thajské masáži

Při klasické masáži je obvyklé se částečně či zcela svléknout. U thajské masáže je to ale jinak, pacient i masér jsou vždy oblečeni. Vhodný je lehký a volný oděv, zcela nevhodné jsou jeansy a silné svetry. Jen relaxační olejová masáž a královská bylinná masáž se provádí ve spodním prádle. Pantofle je možno vyžádat. Připravili jsme si pro vás také článek, jaké oblečení na thajské masáže zvolit!

Komu není thajská masáž doporučována?

  • pro osoby s osteoporózou, křečovými žilami
  • při nachlazení, horečkách
  • při pooperačních a poúrazových stavech
  • lidem s vysokým krevním tlakem
  • není vhodná při menstruaci
  • v těhotenství a jeden měsíc po porodu

Navštivte Thajský ráj

Objednejte se v profesionálním salonu pro thajské masáže Thajský ráj a oddejte se do zkušených rukou našich masérek, které vám uleví od bolesti a stresu.

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz