Relaxační olejová masáž

Relaxační olejová masáž obsahuje prvky klasické thajské masáže, ale i prvky indické ajurvédy, jedné z nejstarších léčeb na světě. Na rozdíl od klasické thajské masáže se vyvíjí menší tlak na jednotlivé body a používají se speciální masážní oleje. Relaxační olejová masáž působí příznivě nejen na mysl, ale i na unavené svaly.

Postup při relaxační olejové masáži

Relaxační olejová masáž se provádí na masážním stole. Při tomto druhu thajské masáže jsou nejprve vaše ruce a nohy, včetně konečků prstů, systematicky promasírovány. Poté se postupuje od temene hlavy, přes šíji, páteř a zádové svaly, které se zcela uvolní. Relaxační olejová masáž se provádí až do celkového uvolnění těla.

Rozdíl mezi klasickou a relaxační olejovou masáží

Při relaxační olejové masáži nemáte na sobě žádný oděv, pouze ručník. Rozdíl spočívá i v samotné technice - thajská masáž není prováděná nasucho, jako je tomu u tradičního postupu, ale používají se speciální oleje. Před samotnou masáží si můžete vybrat z široké nabídky olejů. Používají se speciální aromatické (např. zelený čaj, jasmín, skořice, ylang ylang, citronová tráva, levandule, eukalypt) nebo panenské oleje (konopný či kokosový).

Thajský ráj vám nabízí volbu z několika druhů relaxační olejové masáže:

Zeštíhlující olejová thajská masáž

Zeštíhlující thajské masáže jsou určeny proti celulitidě a napomáhají k formování postavy. Provádí se v oblastech břicha, hýždí, dolních i horních končetin. Používá se Anti Cellulite olej za pomoci unikátní ruční masáže. Uvolňují se tak tukové zásoby a pokožka se detoxikuje. Olejová masáž napomáhá k vyhlazení pokožky.

Aromaterapie – olejová aroma masáž

Tato aromaterapie, thajská masáž s aroma oleji s výtažky levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty, je doplněna i inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, santalového dřeva a jasmínu, používají se i aroma lampy. Tyto thajské masáže jsou zaměřeny na uklidnění a dosažení stavu harmonie ducha a těla.

Peelingová olejová masáž

Peelingová olejová masáž aktivuje mikrocirkulaci podkožního systému a detoxikuje pokožku. Navíc čistí póry pokožky těla a odstraňuje z ní neživé šupinky kůže, navrací jí tak vitální a mladistvý vzhled. Tento druh thajské masáže zanechává pleť jemnou a vyhlazenou, podporuje se i její dýchání. Dochází k očistě mysli, neboť odplavuje nashromážděnou negativní energii. Díky pozitivnímu myšlení snadněji zvládnete stresové situace.

Zeštíhlující peelingové thajské masáže

I zde se používá Anti Cellulite peeling. Tato thajská masáž povzbuzuje dýchání pokožky a výrazně bojuje s celulitidou. Čistí póry, detoxikuje pokožku a odstraňuje z ní neživé šupinky a zanechává pleť jemnou a vyhlazenou na pohled i na dotek. Peeling je 100% přírodního složení, obsahuje sůl z mrtvého moře a má také aromaticko-terapeutické vlastnosti.

Účinky relaxační olejové masáže

 • přináší celkovou relaxaci a uvolnění organismu
 • zlepšuje krevní oběh
 • pomáhá při bolestech hlavy
 • thajské masáže uvolňují ztuhlé svaly
 • odstraňuje problémy s klouby
 • odstraňuje bolesti zad a šíje
 • zajišťuje dobrou psychickou kondici, odstraňuje stres
 • dodává unavené mysli novou energii
 • thajské masáže posilují imunitu
 • zjemňuje pokožku
 • napomáhá regulaci střev
 • thajské masáže redukují otoky

Další informace o relaxační olejové masáži

Relaxační olejové masáže trvají většinou 90 či 120 minut, můžete zvolit i kratší dobu, tedy 60 minut. Této thajské masáži by se měly vyhnout těhotné ženy a osoby trpící křečovými žilami. Jiná omezení nejsou, je vhodná pro každého zájemce!

Ke shlédnutí:

Zdravotní pomůcky od Modom

Vyberte si z naší nabídky zdravotních pomůcek v novém internetovém obchodu Modom.cz. Najděte to pravé právě pro Vás! Jsme zavedeným výrobcem, dovozcem i distributorem zdravotních pomůcek v České republice. Vyberte si z našeho sortimentu ortopedických a rehabilitačních pomůcek.

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz