Relaxační masáže

Zapomeňte na chvíli na starosti všedních dnů, odpočiňte si od každodenního shonu, stresu a napětí a dejte tělu možnost regenerace! Jedním ze způsobů, jak unavenému organismu ulevit, je thajská relaxační masáž, která napomáhá ke zklidnění organismu, přináší hluboké uvolnění a celkovou duševní očistu. Neváhejte a navšivte Thajský ráj!

Relaxační masáže proti stresu

Stres je považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží v dnešním uspěchaném světě. Relaxační masáže pomáhají od bolesti, napětí, ztuhlých a bolavých svalů, podporují krevní oběh, lymfatický systém a napomáhají vylučovat toxické látky z organismu. Thajské relaxační masáže působí proti stresu.

Thajské relaxační masáže - nabídka

Relaxační masáže přinášejí psychické uvolnění

Relaxační masáž přináší pocit pohody a psychického uvolnění. Tyto thajské relaxační masáže jsou zaměřeny na zklidnění organismu, rozproudění energie a pozitivní naladění mysli. Relaxační masáž lze doplnit esenciálními oleji či přírodními vosky, účinek masáže se tak zvýší.

Relaxační masáže zlepšují i fyzickou kondici

Pokud chodíte pravidelně na thajské masáže, zlepší se i Vaše fyzická kondice. Masáž relaxační zbavuje svalového napětí a navrací tělu sílu. Díky neustálému stresu, ve kterém žije mnoho lidí, je naše tělo vystavováno velkému tlaku.

Relaxační masáže zlepšují krevní oběh

Thajské relaxační masáže stimulují krevní a mízní oběh a tím se zmírňuje hromadění krve a mízy v některých orgánech, a dochází tak k lepšímu proudění energie. Jemné masírování v příjemném prostředí za zvuku relaxační hudby také navodí pocit bezpečí.

Naučte se najít si čas jen pro sebe. Naučte se relaxovat. Vyberte si relaxační masáže v našem salonu.

Odkazovače:

Super levné garnýže

Nevíte, kde zakrátko sehnat levné garnýže? Přece v naší jedinečné nabídce! Více se dozvíte na webu www.urbanek-ul.cz. Buďte doma jako ve svém království.

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz