Anticelulitidní thajská masáž

 

Thajský ráj přichází s novou speciální technikou, která v sobě snoubí ověřené metody proti celulitidě s tradiční masérskou dovedností pravých Thajek, která se v jejich rodinách předává z generace na generaci. Podpořena je studiem na světoznámé chrámové škole Wat Pho v Bankoku.

 

 

 Řešíte právě Vy tento kosmetický problém?


Anticelulitidní thajská masáž je vysoce účinná metoda v boji a prevenci proti celulitidě. Zbavte se nevzhledných dolíčků, strií, vrásek a drobných žilek jednou provždy!

 

Dárkový poukaz thajské masáže

 

 


Thajská anticelulitidní masáž, díky správným hmatům a použitým olejům,  napomáhá k formování postavy,  odstraňuje odumřelé buňky, zlepšuje krevní oběh a pomocí lymfodrenážní techniky zbaví tělo toxických látek. Masáž proti celulitidě pozitivně působí na psychiku, odstraňuje únavu, stres a rozvíjí duševní pohodu a stabilitu.


Při proceduře se používají speciální kartáče, které pomáhají prokrvení, odbourání tukových polštářků a volnému dýchání pokožky.
 

Postup anticelulitidní masáže

Tento druh masáže proti celulitidě je prováděn na masážních lůžkách. I když je tato masáž  celotělová, zaměřuje se především na oblast hýždí a stehen.

Dobře stimulované hmaty prováděné pomocí anticelulitidních kartáčů, efektivně působí na hlubší uložené tukové vrstvy s cílem tuto tkáň narušit. Nejprve se začne masírovat cílová oblast, poté masérka postupuje kartáči na bedra, záda, šíje a celý zbytek těla.

Po celou dobu masáže je Vám do pokožky jemně masírován regenerační olej s ozonem, který byl vyvinut speciálně k těmto účelům. Olej neobsahuje žádné chemické příměsi a zpomaluje proces stárnutí. Pokožku uklidňuje a obnovuje její přirozenou pružnost a pevnost.

Pro lepší efekt, je dobré proceduru opakovat, a to 6 až 10 návštěv a poté jedenkrát měsíčně pro zachování účinku.

 

Dárkový poukaz thajské masáže

 

Použité masážní techniky

  • Tlakové působení speciálními kartáči
  • Prvky relaxační olejové masáže na lepší vstřebání anticelulitidního oleje
  • Důkladné hnětení oblasti stehen a hýždí

 

Na co je třeba dát POZOR!

Tato masáž není vhodná pro těhotné, pro pacienty s oběhovými problémy a při zánětech a křečových žilách. Po masáži je doporučené systematicky doplňovat tekutiny.
 

 

 

 

 

 

 

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz