Thajské masáže Praha

 
Thajské masáže Praha

 

Slyšeli jste již někdy o thajských masážích? Zcela jistě ano, ale možná Vás nikdy nenapadlo, že byste mohli thajské masáže dopřát také v Praze. Vězte, že to ani v našich zeměpisných podmínkách není žádný problém! Thajská masáž v pražském studiu Thajský ráj Vám pomůže se uvolnit, nezaobírat se svými povinnostmi a nechat masérku, aby Vám navodila ideální atmosféru k relaxaci. Thajské masáže Praha čekají jen na Vás!

Thajské masáže Praha? Za atraktivní ceny!

Thajské masáže Praha nejsou drahou záležitostí, na rozdíl od tradičních evropských masáží. Pokud si chcete vychutnat chvíle efektivní relaxace, chtěli byste se co nejvíce uvolnit, vyhnat ze sebe stres nebo se zbavit bolesti, pomohou Vám právě thajské masáže Praha. Tradiční thajská masáž zaštituje efekty jógy a akupresury. Využijte výhodné akce pro dva za 399,-/osoba na thajské masáže Praha!

Uvolněte se s thajskou masáží

Při thajské masáži celého těla se uvolní každičký sval v těle, masérka pracuje s akupresurními body, přičemž každý tento bod má za cíl pomoci jiné části těla, tím je zajištěn široký záběr a dokonalé uvolnění. Thajská masáž Praha má i kosmetické účinky, protože ulevuje od bolesti očí, protáhne kůži, a zabraňuje tak tvorbě vrásek. Relaxační olejové masáže odstraňují mrtvé kožní buňky, kůže se tak regeneruje a je vždy svěží.

Thajský ráj nabízí profesionální thajské masáže Praha

Thajské masáže Praha nabízí jedno z vysoce kvalifikovaných studií, kterým je Thajský ráj. Thajské masáže provádějí pouze skutečně proškolení pracovníci. Samotná thajská tradice nedovoluje, aby se thajských masáží ujal nekvalifikovaný člověk, což samozřejmě není důvod, proč byste se nemohli naučit základy této starobylé masáže i Vy, nebo ještě lépe, svěřte se do rukou profesionálních masérek našeho salonu Thajský ráj - thajské masáže Praha!

Thajský ráj je specialistou na thajské masáže Praha

Thajský ráj zaměstnává jen thajské masérky, které jsou vyučeny tradičním způsobem thajských masáží v chrámu Wat Pho v Bangkoku. Kvalitní thajské masáže Praha není třeba dlouho a složitě hledat, Thajský ráj je Vám plně k službám na Václavském náměstí č. 18 a našich dalších pobočkách. Více informací naleznete na našich webových stránkách, na nichž máte možnost si pomocí kontaktního formuláře domluvit návštěvu či objednat dárkové poukazy. Thajské masáže Praha se těší na Vaši návštěvu.

Klasická thajská masáž - Tradiční thajská masáž

  • Klasická thajská masáž je provozována již déle než 2 000 let. Jedná se o soubor technik vyučovaných dle starých mistrů orientu. Kouzlo spočívá v přesném silovém působení na tlakové body a centra energie těla, v kombinaci s protažením svalů, šlach a kloubů. Výsledkem je celkové uvolnění těla a mysli, které Vám vrátí tělesnou i duševní rovnováhu.

Relaxační olejová masáž

  • S použitím přírodních olejů, které Vás zbavují odumřelých částí kůže. Relaxační olejová masáž navrací mladistvý vzhled, zanechává pokožku jemnou, čistou a vyhlazenou na pohled i dotek.

Thajská masáž zad a šíje

  • Tato masáž je zaměřena na oblast zad, šíje a ramen. Při pravidelné opakování dochází k odstranění chronických bolestí zad.

Thajská masáž nohou

  • Jedná se o masáž dolních končetin. Je zaměřena na akupresurní body na chodidlech, doplňuje ji masáž prstů a lýtek. Jsou při ní použity oleje s uvolňujícími účinky.

Královská bylinná masáž

  • Uvolňující královská bylinná masáž využívá horké bylinné váčky. Tyto váčky jsou plněny směsí pravých thajských bylin, dle starých osvědčených receptur, a jsou dováženy z Thajského království. Díky horkým bylinám se unavené tělo prohřeje a uvolní, tím dochází k nejrychlejší úlevě od bolesti a stresu.

Užijte si thajské masáže Praha v Thajském ráji, těšíme se na Vaši návštěvu!

Dárkový poukaz


Doporučujeme!

Centrum trvalého zdraví Cordeus Praha 6 -  komplexní služby v oblasti péče o zdraví, wellness, fitness a lázeňských procedur

TORF ZIEGLER spol. s r.o. - nakupte masážní oleje, rašelinové zábaly a rehabilitační pomůcky přímo od výrobce.

Zdravotní obuv Hanák
Internetový obchod se zdravotní obuví. Je zde možnost zakoupit zdravotní stélky Hanák a otevřenou obuv Hanák se zdravotní stélkou

Vlasová kosmetika ProfiVlasy.cz

Ke shlédnutí:

Garnýže levné a kvalitní

Máte v úmyslu pořídit si garnýže levné s tou nejvyšší zárukou kvality a esteticky špičkové? Potom je tu pro Vás jedině společnost Urbánek z Ústí nad Labem. Posaďte si chvíli a prohlédněte si portál našeho eshopu www.urbanek-ul.cz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz