Václavské náměstí thajská masáž zad a šíje

Máte sedavé zaměstnání a potřebujete ulevit od bolesti zad a krční páteře? Nepomáhají Vám cviky, které se objevují v časopisech a příručkách? Chce to totiž zkušenou ruku našich masérek, které Vás Vašich bolestí zakrátko zbaví s thajskou masáží zad a šíje!

Navštivte Thajský ráj, specialisty na thajské masáže Praha!

Nechejte se dokonale hýčkat thajskou masáží

Náš masážní salon Thajský ráj má za cíl postarat se o své klienty, zbavit je nepříjemných bolestí a ulevit jim také duševně. To vše provádíme zodpovědně a s individuálním přístupem. Po našich masážích se budete vždy cítit jako znovuzrozeni – nabiti energií, odpočati a bez bolestí.

Zbavte se bolesti s thajskou masáží zad a šíje

Tato tlaková thajská masáž zad a šíje je zaměřena na unavené svaly a bolesti zad, ramen, hlavy a krku. Dojde k uvolnění napětí právě v této části těla. Masérka různými tlaky, hmaty a masírováním působí na akupresurní body, které se stimulují a dojde tak k uvolnění napětí. Zároveň tato thajská masáž zad a šíje působí proti negativním účinkům stresu.

S thajskou masáží na bolesti zad a šíje

Bolesti zad a hlavy jsou způsobeny hektickým stylem života či sedavým zaměstnáním, kdy se napětí hromadí v horní polovině těla a v oblasti krku. To vede k bolestem při otáčení hlavy, ranní ztuhlosti krku - a může skončit i neschopností řídit, spát či pracovat. Vyléčte si tyto bolesti nebo jim rovnou předejděte s naší thajskou masáží zad a šíje.

Oplaťte svému tělu jeho služby

Touto efektivní thajskou masáží zad a šíje předcházíte chronickým bolestem zad a šíje, uvolňujete své ztuhlé svalstvo, zrelaxujete a celkově uvolníte Váš organismus. Thajská masáž zad a šíje působí antistresově, proti migrénám a bolestem hlavy. Během thajské masáže zad a šíje dojde k odstranění blokád a uvolnění napětí.

Objednejte si thajskou masáž zad a šije na pobočce Václavské náměstí 18 ještě dnes.

Dárkový poukaz

Nahlédněte:

Kvalitní dodavatel záclonových garnýží

Kvalitní dodavatel garnýží za dostupnou cenu? To je Urbánek - garnýže Ústí nad Labem. Lepšího výběru se Vám jinde nedostane. Záclonové garnýže za skvělé ceny.

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz