Celetná ulice thajská masáž nohou

Unavené nohy zaručeně probudíte a osvěžíte thajskou masáží nohou, kterou vám nabízí Thajský ráj. Vyzkoušejte i vy tuto thajskou masáž na pobočce Celetná na vlastní kůži.

Prožijte úlevu u thajské masáže nohou

Thajské masáže a procedury sahají do dob starověku, kdy se díky akupresurním tlakovým bodům a příjemné masáži, dostalo vaše tělo zpět do formy. Thajská masáž nohou je výborným uvolněním pro namáhané nohy. Dopřejte vašim nohám luxus v našem masážním salonu Thajský ráj Praha.

Dopřejte si thajskou masáž nohou v Celetné ulici

Práce masérky na vašich nohou za použití masážní emulze vás povzbudí. Směs emulze je doplněna o přírodní výtažky z tymiánu, citronové trávy, eukalyptu, máty a dalších bylin. Nohy a chodidla jsou promasírovány dlaněmi, prsty a za pomocí speciálního dřevěného kolíčku. U thajské masáže nohou můžete ležet, nebo sedět v pohodlném křesle.

Thajská masáž nohou – dokonalé uvolnění

Při thajské masáži nohou se stlačováním reflexních bodů u holenní části i lýtkové rozproudí krevní oběh. Protažení nohou, nártů, chodidel i prstů zbaví vaše nohy bolesti a únavy. Regenerace nohou od kolen směrem dolů k chodidlům je zde zaručena! Do celé 30 minutové thajské masáže nohou jsme zahrnuli 15 minut masáže hlavy a šíje.

Objednejte se na thajskou masáž nohou na naší pobočce

Jedinečná procedura pro vaše nohy, to je úžasná thajská masáž nohou za skvělé ceny pro vás i vaše blízké. Darujte dárkový poukaz na thajskou masáž nohou, touto formou dárku jistě potěšíte. Bolavé nohy trápí v dnešní době spoustu jedinců a tato thajská masáž nohou je vhodnou odměnou vašim končetinám za celodenní námahu.

Jedna z nevyhledávanějších a nejoblíbenějších procedur je thajská masáž nohou, kterou můžete vyzkoušet na našich pobočkách.

Dárkový poukaz

Pro informaci:

Zájezdy pro všechny

Vydejte se do Betléma. Zájezdy Izrael Vám umožní návštěvu tohoto krásného místa, které má význam nejen pro věřící.

Dětská pyžama za atraktivní ceny

Vyberte si v internetovém obchodě hwkids.cz dětská pyžama za atraktivní ceny a se zárukou kvality. Všechno dětské oblečení je vyrobené ze 100% bavlny od českých výrobců.

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz