Václavské náměstí thajská masáž nohou

Nemáte příliš času, ale i tak byste si rádi v polední pauze odpočinuli a udělali něco pro své tělo i ducha? Zajděte si do Thajského ráje na thajskou masáž nohou, která je považována za špičku v thajských masážích. Nezabere mnoho času, ale vytvoří službu na dlouhou dobu dopředu. Vyzkoušet můžete i další thajské masáže Praha na našich pobočkách.

Co mohu od thajské masáže nohou čekat?

Thajská masáž nohou a chodidel je velmi stará léčebná metoda, která je založena na stimulaci reflexních bodů na ploskách nohou. Tato masáž navazuje na tradiční čínské terapie, kterou je například akupunktura. Thajská masáž nohou je však neinvazivní a velmi příjemná. Při masáži nohou thajské si dokonale odpočinete a můžete se poté ihned vrátit ke své činnosti – avšak nabiti novou energií.

S thajskou masáží nohou za zlepšením zdraví

Při thajské masáži nohou se používají pouze prsty masérky, respektive jejich tlak. Na našich chodidlech se nachází spoustu bodů a zón, které jsou energetickými drahami propojeny se všemi orgány našeho těla. Při stimulaci těchto bodů se tak pozitivně ovlivňují orgány, které s tím určitým bodem souvisí. Masérky Thajského ráje jsou si naprosto jisté, kdy a kam zatlačit, aby byly Vaše bolesti odstraněny a Vy perfektně odpočatí.

Na co se můžete při masáži těšit?

Stimulací těchto bodů dochází k pozitivnímu ovlivnění souvisejících orgánů, kdy se jejich bolest zmírní či dokonce odstraní. Samotná stimulaci při thajské masáži nohou také odbourává stres, pozitivně působí na psychiku a celkově zlepšuje Váš zdravotní stav. Díky blahu, které při masáži nohou thajské cítíte, se dá považovat za perlu mezi thajskými masážemi.
Při thajské masáži nohou se Vám masérka postará nejen o chodidla a prsty na nohou, ale také o nárt a lýtka. Předcházet Vaší masáži bude bylinná koupel na uvolnění nohou. Nezbytnou součástí thajských masáží nohou jsou krémy a oleje, které celou masáž ještě více zpříjemní.

Thajská masáž nohou pro všechny

Na rozdíl od ostatních thajských masáží, je masáž nohou vhodná při problémech s křečovými žilami. Thajská masáž nohou má spoustu pozitivních účinků – od celkového uvolnění organismu, přes posílení imunity, zlepšení oběhu lymfy i krevního, odstranění toxinů a jiných nečistot, posílení nervové soustavy, stimulaci vnitřních orgánů, až po odstranění pocitu těžkosti nohou či navození celkové harmonizace těla.

Najděte si půlhodinu či hodinu na thajskou masáž chodidel a navštivte naši pobočku na Václavském náměstí 18.

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz