Václavské náměstí rybičky Garra Rufa

Vyzkoušejte revoluční novinku v thajských masážích! Thajský ráj Vám přináší zázračnou terapeutickou léčbu, která Vás nejen uzdraví, ale také Vás bude bavit! Naší novinkou jsou rybičky Garra Rufa - pojďme si o této speciální thajské masáži něco povědět.

Velké dobrodružství s malými tvorečky

Pokud jste si mysleli, že Vás běžné thajské masáže Praha nemohou ničím překvapit, jste na omylu. Rybičky Garra Rufa jsou novinkou ve světě thajských masáží a dokonce velmi oblíbenou a vyhledávanou. Jedná se o kontakt lidského těla s těmito malými, neozubenými, rybičkami Garra Rufa. Vy ponoříte Vaše nohy do kádě s vodou, ve které tyto rybičky Garra Rufa v podobě nové thajské masáže plavou, a užíváte si tento kontakt. Zní to jako malé dobrodružství, že?

Rybička Garra Rufa jako pomocníci

Thajská masáž rybiček Garra Rufa je lidskému tělu velmi prospěšná. Nejen že při masáži dochází k psychickému uvolnění a určité formě terapie, ale rybičky Garra Rufa se dají také považovat za malé, velké, léčitele. Tato thajská masáž v podobě rybiček Garra Rufa léčí kožní onemocnění, zejména pak lupenku.

Navštivte naši pobočku Václavské náměstí 18 a vyzkoušejte tuto proceduru doslova na vlastní kůži!

Jak mě rybičky Garra Rufa vyléčí?

Jedná se o bezbolestný ozdravný peeling, při kterém Vám jsou těmito rybičkami odstraňovány odumřelé kožní buňky. Dochází tak k obnově vrchní vrstvy kůže a podpoře hojení. Thajská masáž rybiček Garra Rufa je vhodná pro alergiky a pro veškeré formy kožního onemocnění. Nemusíte se bát bolesti či pokousání, thajská masáž rybiček Garra Rufa je díky neozubeným čelistem malých pomocníků pouze příjemnou záležitostí.

Thajská masáž s rybičkami Garra Rufa nemá chybu

Díky rybičkám Garra Rufa a jejich thajské masáži zlepšíte zdravotní stav Vaší pokožky bez použití jakýchkoli medikamentů. Příznivý vliv má thajská masáž také na lidskou psychiku. Tyto rybičky Garra Rufa byly používány již v čínské medicíně a chlubí se tudíž dlouhou tradicí, která svědčí o jejich významných schopnostech a účincích.

Tento relaxační a ozdravný program se stal mezi thajskými masážemi velmi oblíbeným, spřátelte se s rybičkami Garra Rufa také Vy v Thajském ráji!

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz