Staroměstské náměstí rybičky Garra Rufa

Rybičky Garra Rufa jsou již fenoménem, který chce vyzkoušet téměř každý! Nyní jej můžete vyzkoušet i na naší pobočce Staroměstské náměstí. Vyzkoušejte rybičky Garra Rufa a thajské masáže v Thajském ráji. Thajské masáže Praha - Thajský ráj - se těší na Vaši návštěvu na našich pobočkách v Praze.

Co Vás čeká u rybiček Garra Rufa?

V rámci programu rybiček Garra Rufa se jedná o ideální spojení s přírodou, souznění člověka s rybičkami Garra Rufa je aktem, na který jistě nezapomenete. Vyzkoušejte i Vy tuto proceduru v Thajském ráji na Staroměstském náměstí.

Přínos rybiček Garra Rufa

Využití rybiček Garra Rufa je léčivým doplňkem, vhodným zejména pro alergiky, kteří jinak nemohou přijít do styku s jinými zvířaty.

  • Čínská medicína využívá léčivých účinků rybiček Garra Rufa již od dávných dob!

Přijďte i Vy vyzkoušet blahodárné účinky této nevšední procedury do Thajského ráje na Staroměstském náměstí v Praze! Můžete si u nás vyzkoušet i pestrou škálu thajských masáží.

K čemu jsou rybičky Garra Rufa ideální?

  • Jelikož se jedná primárně o přírodní léčbu, je terapie pomocí rybiček ideální zejména pro kožní onemocnění, rybičky Garra Rufa nadsazeně chápeme jako „regenerační pracovníky“, pokud tedy trpíte jakýmikoliv potížemi s pokožkou, je tato terapie ideální.
  • Působí také relaxačně jako určitá forma terapie.

Navštivte novou pobočku na Staroměstském náměstí – potěšte se s námi ze zážitku spojení lidského souznění s přírodou!

Dárkový poukaz

Viděli jsme:

Pohřební služby Praha

Navštivte naše internetové stránky a podívejte se do databáze, kde najdete pohřební ústavy a z celé České republiky přehledně uspořádané dle krajů, okresů a měst. Nahlédněte také do sekce Pohřební služba Praha. Tak neváhejte a navštivte náš web www.cz-pohrebni-sluzby.cz.

Vyberte si z nabídky brusných kotoučů

Diama CZ je společnost, která se na výrobu a vývoj brusných kotoučů zaměřuje dlouhou dobu. Díky tomu v nabídce najdete rozmanité nástroje nejvyšší kvality, ale také vám firma zhotoví brusné kotouče na míru.

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz