Celetná ulice relaxační olejová masáž

Chcete vyzkoušet něco nového a velmi příjemného? Ptáte se, co by to mohlo být? Je to relaxační olejová masáž, kterou se můžete vyzkoušet na pobočce Celetná Thajský ráj. Objednávat si u nás můžete také dárkové poukazy!

Oblíbená forma relaxační olejové masáže

Relaxační olejová masáž působí příznivě na váš organismus, na vaši mysl i tělo. Jedná se o metodu thajské masáže, při níž je zapotřebí dokonalého prostředí pro vaše uvolnění. K relaxační olejové masáži využívají maséři Thajského ráje esenciálních olejů a relaxační hudby. Spokojenost zákazníka je u této procedury zaručena!

Doporučujeme vám relaxační olejovou masáž

Relaxační olejové masáže vás zbaví ztuhlosti, uvolní vás od napětí a stresu, navrátí vám pozitivní sílu a čistou mysl. Díky esenciálním olejům a promasírování vašeho těla maséry během relaxační olejové masáže, získá vaše pokožka nový nádech. Zůstane po relaxační olejové masáži vláčnější a pružnější. S relaxační olejovou masáží se budete cítit jako znovuzrození.

Relaxační olejová masáž za atraktivní cenu v Thajském ráji

U thajských masáží maséři používají nejen dlaně k promasírování, ale také prsty i lokty. Tato jemná forma relaxační olejové masáže vás uvolní od svalů na krku, zad i končetin. Není vhodná pro těhotné ženy. Naopak tuto relaxační olejovou masáž ocení nejen aktivní jedinci, ale také klienti se sedavým zaměstnáním a lidé pracující ve stresovém prostředí.

Objednejte se na relaxační olejovou masáž

Získejte zpět ztracenou fyzickou rovnováhu a oddejte se blahodárným účinkům relaxační olejové masáže v Thajském ráji pobočka Celetná. Tuto relaxační olejovou masáž vám nabízíme jako ideální tip na dárkový poukaz pro vaši partnerku, přítelkyni či kolegyni. Stres a únavu hoďte za hlavu a užijte si na relaxační olejové masáži jedinečnou pohodu.

Pobočky Thajského ráje se těší na vaši návštěvu.

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz