Václavské náměstí relaxační masáže

Myslíte více na druhé než na sebe? Chcete všem s jejich prosbami vyhovět, v práci byste nejraději stihli úkoly Vašich kolegů, přesčasy jsou pro Vás běžnou rutinou, doma na Vás po práci čeká spousta dalších povinností a volný čas se objeví jednou za „uherský“ rok? Tak vidíte, je toho na Vás příliš. Nadměrná psychická zátěž způsobuje spoustu zdravotních problémů. Ideálním způsobem, jak se těchto obtíží zbavit jsou relaxační masáže v Thajském ráji.

Najděte si čas od času chvilku pro sebe a zajděte na relaxační masáže na Václavské náměstí 18.

Relaxační masáže jako veliký pomocník

Relaxační masáže jsou skvělou zprávou pro ty, kteří se potřebují na chvíli zastavit, porozhlédnout a relaxovat. S našimi relaxačními masážemi si užijete chvilku absolutní pohody, budete vnímat jen sebe a své tělo a navíc také předejdete spoustě zdravotních problémů, které vycházejí z psychické nepohody a stresové zátěže. Nahlédněte s Thajským rájem do tajů thajských masáží a vyberte si podle svých představ tu, která se Vám na první pohled zalíbila nejvíce.

Vybírejte relaxační masáže od Thajského ráje

Příjemná atmosféra v relaxačním prostředí, vonné olejíčky či vosky, zkušené masérky a uklidňující hudba – tyto aspekty Vám u relaxačních masáží pomohou navodit pocit klidu a Vy tak pomůžete uzdravit svou duševní rovnováhu. Do naší nabídky thajských relaxačních masáží patří masáž klasická thajská, královská bylinná masáž, relaxační olejová masáž, bylinná thajská masáž, thajská masáž zad a šíje a thajské masáže nohou. Nezní to lákavě?

Tolik pozitivních účinků? ANO

Všechny námi nabízené thajské masáže Praha Vám navodí pocit relaxace, klidu, uvolnění a zavedou Vás do taje thajských masáží. Naše relaxační masáže mají spoustu pozitivních zdravotních i psychických účinků na Vaše tělo. Jmenujme například zlepšení krevního oběhu a lymfy, stimulaci vnitřních orgánů, předejití bolestem hlavy a krku, duševní rovnováha, celková harmonizace Vašeho těla.

Užijte si relaxační masáže dosyta

Tyto a další pozitivní účinky jsou zaručeny po absolvování našich thajských relaxačních masáží. Po relaxační masáži se budete cítit jako znovuzrozeni a nabiti novou energií (a na Vás už je, kde ji vynaložíte a jak často si ji k nám budete chodit doplňovat).

Vyzkoušejte relaxační masáže od Thajského ráje na pobočce Václavském náměstí a vyberte si svou favoritku.

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz