Pobočka Mostecká 22

Vychutnat si pravé thajské masáže můžete nyní i na čtyřech prověřených místech v centru Prahy. Těmito oázami klidu s neopakovatelným thajským prostředím jsou čtyři pobočky profesionálního masážního salónu Thajský ráj. Navštivte nás!

Thajská masáž pro vás i vaše blízké

Thajské masáže Praha pro vás připravuje také pobočka v Mostecké ulici na Praze 1. Objednejte si na uvedených telefonních číslech thajskou masáž, nebo kupte dárkový poukaz na thajské masáže Praha pro své blízké. Thajský ráj pobočka Mostecká 22 a její maséři už se na vás těší.

Thajský ráj: pobočka Mostecká 22Mostecká

Thajská masáž je tradiční léčebná metoda

Poznejte sami sebe, uveďte svou mysl a tělo do stavu dokonalého souladu. Zbavte se všech neduhů, co vás trápí na duši i na těle. Zní vám to jako pohádka? Přesně tohle totiž thajská masáž dovede! Thajský ráj pobočka Mostecká vás o tom přesvědčí.

Thajská masáž je tradiční léčebná metoda s hlubokými historickými kořeny.

Thajské masáže Praha – personál Thajského ráje

Masérky Thajského ráje studovaly své umění u těch nejlepších učitelů a s přihlédnutím k individuálním potřebám zákazníka dovedou aplikovat tu nejprospěšnější metodu thajských masáží. V Mostecké ulici sídlí Thajský ráj, pobočka 2. Zde se setkáte s pravou thajskou masáží.

Thajská masáž v sobě dokonale spojuje prvky akupresury a jógy.

Pobočka Mostecká 22: nabízené thajské masáže Praha

Thajské masáže Praha pro celkové uvolnění

Naše thajské masáže Praha jsou zaměřeny na komplexní zklidnění organismu. Rozproudíme zaseknuté energie ve vašem těle, přispějeme k pozitivnímu naladění vaší mysli. Pro posílení účinků může být na vaše přání thajská masáž podkreslena esenciálními oleji či přírodními vosky. Nalaďte se příjemně do pohody, prožijte plné uvolnění.

Odpočinek thajskou masáží za skvělé ceny!

Neustále vypětí dnešní hektické doby způsobilo, že lidé nemají čas a vlastně ani prostor správně relaxovat. Také se cítíte pod tlakem, který nemáte kde ventilovat? Nezahrávejte si se zdravím, odpočinek je velice důležitý. Až ze starobylé školy Wat Pho v Bangkoku přichází umění známé jako thajská masáž. Thajský ráj pobočka Mostecká 22 místo, kde dostat kvalitní thajské masáže Praha.

Thajská masáž je balzám pro vaše tělo i mysl. Objednávejte nyní, pro sebe i své blízké.

Dárkový poukaz

Zhlédněte:

Hledáte kvalitní kotel na tuhá paliva?

Topmax teplice je tou pravou volbou kde najdete kvalitní Kotle na tuhá paliva a mnoho dalšího. Naši odborníci vám zaručeně poradí a vyberou přesně ten typ kotle pro váš domov.

Kvalitní kojenecké body

Vybíráte kojenecké body? Pořiďte svému miminku kvalitní body od českých výrobců ze 100% bavlny, které Vám ve svém sortimentu přináší HW kids - pro pohodlný život Vašich dětí.

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz