O Thajském ráji

 
O Thajském ráji

 

Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás pozvat do našich specializovaných salonů originálních thajských masáží v Praze. Připravili jsme pro Vás příjemné a tradiční prostředí s nádechem Thajska, které je vybaveno masážními salony, v nichž se Vám budou věnovat školené masérky.

V Thajském ráji budete v rukou profesionálů

Naše studované a učené masérky jsou převážně ze světoznámé chrámové školy Wat Pho v Bankoku. Vidíte-li naši masérku při práci, můžete mít pocit, že tradiční thajská masáž je vlastně meditací. Obrovské soustředění, tušená, nikoliv viditelná síla, dokonalé sladění pohybů - to je Nuad Borán (thajsky „starobylá masáž“). Léčebné použití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné efekty jsou u bolestí zad a hlavy, vyčerpání, stresových poruch či psychosomatických obtíží.

Uvolněte se v Thajském ráji

Pokud se chcete uvolnit, uklidnit, jak se říká, tělo i ducha, pak máte několik možností. Jednou je i obyčejný odpočinek (spánek, relaxace), cvičení (například tolik oblíbené jóga) nebo akupresura (práce se speciálními body těla). Mimo to však existuje ale i jednoduchá procedura, která všechny tyto postupy spojí v jeden intenzivní. Thajská masáž, nekdy nazývana jako „jóga pro líné“, je dlouholetá tradice spojená s prvky umění.

Doporučujeme thajskou masáž

Thajská masáž je jednou z nejoblíbenějších druhů masáží. Pokud si člověk chce vychutnat prvky jógy a akupresury v podobě thajské masáže, nemusíte kupovat letenku do Thajska, ačkoli se jedná o zemi vzniku, ale i Česká republika nabízí mnoho možností, kde najít kvalitní thajské masérky. V Praze můžete navštívit náš masážní solon Thajský ráj.

Masérky v Thajském ráji Vás mile překvapí

Díky profesionálnímu přístupu masérek ve studiu Thajský ráj si může v Praze vychutnat své chvíle uklidnění každý Čech. Thajské masáže v Praze, respektive například v pražském studiu Thajský ráj, jsou identické s těmi originálními, a to právě díky způsobu výuky ve Wat Pho. Uvolnění, které se člověku dostane během thajské masáže, působí pozitivně na psychiku. Když je pak tato relaxace spojena s protahováním všech svalů těla při samotné masáži, stává se thajská masáž příjemnou a funkční léčebnou metodou, možností relaxace a uvolnění a v neposlední řadě i příjemným koníčkem, zvykem a tradicí.

Navštivte Thajský ráj!

Pokud se thajská masáž provádí v optimálních podmínkách, které Thajský ráj díky personálu a hezkému interiéru studia nabízí, nenajde se jediný člověk, který by po jejich prožitku necítil značné zlepšení. Ať už se jedná o jedince trpící bolestmi zad a šíje (obvykle kvůli sedavému zaměstnání a špatné ergonomii při sezení u počítače), s migrénou, po úrazu (thajská masáž jako možnost rehabilitace), ale například i s depresemi, psychickým napětím a dalšími problémy. Pokud se chcete nechat opečovávat v jednom z nejlepších tuzemských masážních studií, které se specializuje na thajské masáže, v Praze, v Thajském ráji, rezervujte si termín na webových stránkách a vychutnejte si jedinečné okamžiky při thajské masáži. Využijte také výhodných slevových akcí a dárkových poukazů.

Dárkový poukaz

 

Budeme rádi, když navštívíte Léčitelskou poradnu po Internetu

Alternativní i klasické doplňky stravy a kosmetika nejen pro Vás ale i pro Vaše psy a kočky

Obchůdek pro zdraví - české bylinné produkty pro podporu zdraví

 

výkup výpočetní techniky vizualizace Vizualizace výkup počítačů paranormální jevy

Navštivte:

Optimalizace www stránek

Optimalizace www stránek je velice účinná metoda, jak dostat Vaše www stránky do českých, slovenských i do světových vyhledávačů na nejvyšší místa, na přední pozice, před konkurenční odkazy. Je dokázáno, že 90 % uživatelů zajímá pouze prvních 30 odkazů, proč tedy být hluboko za konkurencí.

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz