Celetná ulice královská masáž nohou

Osvoboďte Vaše nohy i tělo od těžkostí každodenního života. Navštivte Thajský ráj pobočku v Celetné ulici a vybírejte thajské masáže Praha podle svých představ. Pokud potřebujete ulevit nejen Vašim nohám, vyberte si z nabídky úžasných thajských masáží právě královskou masáž nohou. Po jejím dokončení se královsky opravdu cítit budete!

To pravé královské pro Vaše nohy

Stres, napětí, zodpovědnost, únava – to jsou synonyma dnešní moderní, ale uspěchané doby. Aby se nám žilo o mnoho lépe, čas od času bychom měli svému tělu dopřát odpočinek a načerpat energii. Pokud netušíte, kde se nejlépe a za krátkou dobu energie „natankuje“, my Vám poradíme. Navštivte Thajský ráj v Celetné ulici, kde Vás místo andělů z ráje čekají zkušené thajské masérky – ale návštěva bude andělská.

Královská masáž nohou jedničkou mezi thajskými masážemi

Královská masáž nohou, kterou Vám masážní studio v Celetné ulici nabízí, je kombinací thajské masáže nohou a královské bylinné masáže. Máte tak výhody obojího v jednom balení. Při thajské královské masáži nohou thajské masérky využijí jak bylinné polštáře, tak vonné olejíčky. Královská thajská masáž Vám díky používané technice dopřeje uvolnění svalstva na nohou, čímž dojde k uvolnění celého Vašeho těla.

Dopřejte si volnou chvíli na královské masáži nohou, která Vám uleví nejen od těžkých nohou.

Jaké jsou účinky královské masáže nohou?

  • odstranění únavy Vašich dolních končetin
  • navození pocitu lehkých nohou
  • zlepšení krevního oběhu
  • pozitivní účinky Vašim křečovým žilám
  • působením na akupresurní body dojde k uvolnění celého těla

Jak královská masáž nohou probíhá?

Thajská masérka po dobu masáže stimuluje akupresurní body na chodidlech, pomocí masážních olejíčků masíruje Vaše chodidla a lýtkové svaly, až ke kolenům. Nezbytnou součástí královské masáže nohou jsou pozitivní účinky přikládaných bylinných polštářků, které jsou vyráběny speciálně pro královské bylinné masáže. Po ukončení královské masáže nohou budete mít dokonale protaženy dolní končetiny, od prstů až ke kolenům a uvolněné budou nejen Vaše nohy, ale celé tělo. Dojde také k pozitivnímu naladění Vaší mysli.

Opravdu stále ještě váháte, zda zajít do poboček Thajského ráje na královskou masáž nohou?

Dárkový poukaz

Viděli jsme:

Norská móda Bergans

Norské svetry od Bergans? Pak jste našli opravdovou kvalitu a to pravé vybavení na hory a do zimních či extrémních podmínek. Vše co potřebujete pro Vaše cesty na jedné stránce. Navštivte nás na www.bregans.cz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz