Staroměstské náměstí královská masáž nohou

Masáž nohou patří k pomyslnému vrcholu relaxace a thajské masáží vůbec. Královská masáž nohou pak v sobě ukrývá několik technik, díky nimž se budete cítit na vrcholu relaxačního blaha. Královskou masáž v Thajském ráji nyní žádejte v nově otevřené pobočce na Staroměstském náměstí! Thajský ráj se těší na Vaši návštěvu.

Královská masáž nohou kombinuje:

Vyzkoušejte královskou masáž nohou

Kombinace vonných bylinných olejíčků a přikládání teplých bylinných váčků na potřebná místa je tajemstvím celé léčebné a relaxační procedury a léta prověřené metody. Královskou masáž nohou si zasloužíte i Vy!

Příznivé účinky královské masáže nohou

  • kompletně se uvolněte a relaxujte
  • načerpejte novou energii
  • posilte pokožku
  • uvolněte napjaté svalstvo

Thajské masáže na Staroměstském náměstí

Královskou masáž si můžete dopřát v Thajském ráji na Staroměstském náměstí! Naše profesionální masérky jsou Vám k dispozici a vždy Vám zaručí jedinečný zážitek! Královská masáž nohou kromě jiného omezuje riziko tvorby poruch krevního oběhu, prokrví chodidla, pomůže od křečových žil, zbaví pocitu těžkých nohou a Vy konečně zažijete nevšední relaxační účinek – jedině v Thajském ráji!

Navštivte pobočku Staroměstské náměstí, která Vám přináší thajské masáže Praha.

Dárkový poukaz

Staroměstské náměstí relaxační olejová masáž

Každým dnem se vystavujeme stresu a každým dnem nám ubývá energie. Hledáte odpověď na otázku, kde se před stresem úspěšně schovat? Tím pravým místem je Thajský ráj – thajské masáže Praha! Nově jsme pro Vás otevřeli pobočku na Staroměstském náměstí, kam Vás Thajský ráj zve na relaxační olejovou masáž i další thajské masáže.

Relaxační olejová masáž v Thajském ráji

Relaxační olejovou masáž si můžete dopřát v Thajském ráji za příznivou cenu, odcházet budete s vytříbenějšími smysly, odpočatí a celkově uvolněni. Zajděte si i Vy na relaxační olejovou masáž do jedné z poboček Thajského ráje v Praze.

Poznejte relaxační olejovou masáž

  • Na rozdíl od klasické thajské masáže je relaxační olejová masáž „jemnější“ a masérky při ní kladou mnohem menší tlak na tělo.
  • Lze říci, že je maximálně relaxační a uvolňující.

Při relaxační olejové masáži je uvolňováno celé tělo, systematicky se postupuje od rukou a nohou a promasírovány jsou všechny svaly Vašeho těla – až do plného konce.

Relaxační olejová masáž na Staroměstském náměstí

  • příjemná autentická atmosféra
  • proškolený personál
  • široká škála ve výběru masážních olejíčků

Před thajskou masáží si sami můžete zvolit, jaký masážní olej Vám bude nejvíce vyhovovat. Vůně, složení – to vše je na Vás! Je libo levandule, citron, skořice, ilan ilang, konopí? Volba oleje na relaxační olejovou masáž je skutečně pouze na Vás.

Thajský ráj - pobočka Staroměstském náměstí Vás zve do svého nově otevřeného salonu!

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz