Václavské náměstí královská bylinná masáž

Každá z nás chtěla být jako malá princeznou. Nejen se tak oblékat, ale také se tak cítit. Thajský ráj vám teď dopřeje ještě o trochu více – staňte se královnou! S královskou bylinnou masáží a našimi zkušenými masérkami to půjde jedna báseň. Navštivte naši pobočku na Václavském náměstí 18 a vyzkoušejte královskou bylinnou masáž!

Blahodárné účinky královské bylinné masáže

Máte-li klasické thajské masáže vyzkoušené a hledáte něco nového a jiného, máme pro vás skvělý tip. Vyzkoušejte královskou bylinnou masáž, která přinese dosud nepoznané a jedinečné pocity uvolnění na dlouhou dobu dopředu. Královská bylinná masáž je kombinací klasické thajské masáže s relaxační olejovou masáží – máte tak v jedné návštěvě Thajského ráje výhody obojího. To by však nebyla královská bylinná masáž, aby neměla něco zvláštního. Ptáte se, co to je?

Chvilka překvapení vás s thajskými masážemi nemine

Bonusem této královské bylinné masáže jsou speciální horké bylinné sáčky, které jsou naplněné bylinkami a thajským kořením podle starých receptur. Tyto plátěné sáčky se zahřejí v parní lázni a po perfektním protažení celého těla a rozehřátí vašich svalů se přikládají na místa, kde se hromadí stres a napětí. Těmito místy proudí energie a potřebují tak celkově zregenerovat. Bylinky obsažené v sáčcích napomáhají uvolnění a odbourávání stresu. Vyzkoušejte na pobočce Václavské náměstí 18 královskou bylinnou masáž i vy!

Královská bylinná masáž uvolní

Po dokončení přikládání bylinných sáčků se vám masérka věnuje dále. Pro zklidnění vašeho těla a dokončení úplné relaxace vám bude dopřána relaxační olejová masáž. Královská bylinná masáž má tak výhody a účinky, které u jiné masáže najednou nepoznáte. Královská bylinná masáž trvá 2 hodiny, které si užijete dosyta. Využít můžete i nabídku na naše další thajské masáže Praha.

Co tedy můžu od královské bylinné masáže očekávat?

Bylinné váčky jsou naplněny směsí více než dvaceti druhů aromatických léčivých bylin a trav, které jsou namíchány dle více než šest století starých, osvědčených receptur. Váčky vám odstraní ztuhlost a napětí ve svalech, posílí nervový systém, zvýší cirkulaci krve a lymfy a zpevní pokožku. Nesmírnou výhodou je také získání energie a uvolnění vaší duše. Tato velmi příjemná královská bylinná masáž odstraní z vašeho těla škodliviny, zvláční a vyčistí vaši pokožku.

Nechejte se hýčkat třemi typy masáží najednou – a uvidíte, že se vám od nás nebude chtít odcházet!

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz