Václavské náměstí klasická thajská masáž

V současném rychlém tempu našich životů bychom se měli naučit zastavit se, uvolnit a dokonale zregenerovat své tělo, které nám den co den poskytuje ohromnou službu. Dopřejte proto čas od času sobě i svému tělu relaxaci, nejlépe tomu tak uděláte při navštívení klasické thajské masáže na pobočce 1 Thajského ráje na Václavské náměstí 18.

Proč klasickou thajskou masáž?

Klasická thajská masáž má bohatou historii, k duševnímu i fyzickému uvolnění celého těla se uchylovali naši předci již ve starověku. Tato dávná historie je tak důkazem, že klasická thajská masáž i jiné thajské masáže jsou pro naše tělo tou správnou volbou. Po absolvování klasické thajské masáže budete odcházet dokonale odpočati a plni energie, jak na těle, tak na duši. Jste poté připraveni se plně věnovat své práci, koníčkům i rodině.

Vyzkoušejte i vy thajské masáže Praha v Thajském ráji!

Klasická thajská masáž jako váš pomocník

Tato tradiční klasická thajská masáž je založena na stlačování akupresurních bodů, svalů a šlach, což pomáhá ulevit od napětí, ztuhlosti i bolesti. Thajská masáž vám dokonale protáhne končetiny i páteř, dodá vašim kloubům větší pohyblivost a posílí celkový nervový systém. Thajská klasická masáž také výrazně napomáhá toku energie v těle. Celkové fyzické i psychické uvolnění vás tedy na naší pobočce na Václavském náměstí 18 nemine.

Řekněte klasické thajské masáži ANO

Klasická thajská masáž se brzy stane vaším nejlepším přítelem. Kladně totiž působí na celkový organismus, zejména napomáhá při bolestech zad, nohou, kloubů a krční páteře. Thajská klasická masáž má další výhodu – že nevěříte? Pomáhá Vám totiž s udržením Vaší kondice a odbourává zdravotní problémy, které Vaše tělo trápí.

Navštivte pobočku Thajského ráje na Václavském náměstí 18 v Praze ještě dnes!

Kdy navštívit Thajský ráj?

Pokud máte delší dobu bolesti hlavy, jste často na pokraji svých sil či se potýkáte s určitým stresovým vypětím, klasická thajská masáž je to pravé pro Vás. Klasická thajská masáž vám přinese celkovou vnitřní rovnováhu, uleví od bolestí i stresu, zlepší krevní oběh, zrelaxuje vaši mysl a ochrání zdraví. Umí spoustu dalších věcí, které si budete muset ověřit na vlastní kůži v našem masážním salonu na Václavském náměstí v Praze.

Věnujte čas sami sobě s thajskou masáží

Ze studia Thajský ráj po klasické thajské masáži budete odcházet dokonale klidni a uvolněni. Naberete potřebnou sílu k vašim dalším činnostem a zabráníte dnešnímu chaotickému systému žití, aby vás pohltil. Najděte si pro sebe chvilku a dáte tím vašemu tělu odpočinout na dlouhou dobu dopředu.

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz